تدریس خصوصی dabidi تبلیغات برتر تدریس خصوصی

تبلیغات برتر تدریس خصوصی

جستجو بین تبلیغات برتر تدریس خصوصی و معلمین خصوصی برتر | امکان جستجو براساس مکان، دسته، قیمت(بیشترین و کمترین قیمت تدریس)، تاریخ انتشار و کلمه یا عبارت مورد نظر شما وجود دارد.
برای مشاهده همه ی دسته های تبلیغات برتر در سایت می توانید به صفحه “دسته تبلیغات معلم خصوصی برتر” بروید و همچنین برای جستجو بین آگهی رایگان به صفحه “جستجو آگهی های رایگان تدریس” بروید.

1 2 3 6

دسته های موجود در بخش تبلیغات برتر، هر کدام به یک صفحه ختم می شوند که فقط تبلیغات قرار گرفته در آن دسته را نمایش می دهند و همچنین برای زیر دسته هم به همین شکل می باشد. صفحه مربوط به هر دسته تبلیغات برتر برای نمایش در موتورهای جستجو بهینه و سئو شده است در نتیجه آگهی ویژه در صفحاتی نمایش داده می شوند که از قبل در موتورهای جستجو سئو شده و دارای جایگاه هستند پس آگهی ویژه شما با نمایش در صفحه این دسته ها، در جستجوگر ها(مثل گوگل) جایگاه بهتری پیدا می کنند.

آگهی های موجود در سایت به دو گروه آگهی های رایگان و آگهی های ویژه تقسیم شده اند که این موضوع در سایت های مشابه نیز دیده می شود؛ یکی از بزرگترین تفاوت های سایت tadris dabidi با سایر سایت های آگهی، مجزا بودن بخش آگهی ویژه آن با بخش آگهی رایگان است یعنی عملاً در سایت آگهی های ویژه در صفحاتی جدا از آگهی های رایگان قرار گرفته و برای جستجو هر گروه از این آگهی ها می توان به صفحه مربوط به آن رفته و به دنبال مدرس و استاد برای تدریس خصوصی گشت.
این موضوع از جهاتی تازه و شاید عجیب به نظر برسد ولی با این حال کاملاً منطقی است!
این موضوع برای تفکیک اساتید ویژه و احترام به هزینه آن ها صورت گرفته تا ما قادر به سئو بهتر صفحات آگهی ویژه(تبلیغات برتر) آن چنان که شایسته این بزرگواران بوده و همچنین جبران هزینه انجام شده آن ها باشد، همان طور که اولویت نمایش آگهی در صفحه اول سایت با تبلیغات برتر می باشد.
با احترام به تمامی اساتید و مدرسین بزرگوار و گران قدری که در سایت ما فعالیت داشته و آگهی منتشر کرده اند و همچنین احترامی که ما برای این دوستان قائل هستیم ولی باید برای اساتیدی که هزینه صرف کرده اند خدمات کامل تری ارائه دهیم پس تفاوت ها لازم است و ما ناچار به اعمال بعضی محدودیت ها هستیم.