تفاوت آگهی ویژه تدریس با رایگان

تفاوت آگهی ویژه تدریس با رایگان خیلی بیشتر از آن چیزی است که شاید تصور کنید در این سایت تنها با خرید یک آگهی در تمامی شبکه های اجتماعی تبلیغ خواهید کرد.

برخلاف سایت های مشابه که تنها آگهی ویژه را بالاتر از سایر آگهی ها در سایت نمایش داده و تنها بودن آگهی ویژه در صفحه اول سایت جزء مزایای آن ها به حساب می آید، در سایت تدریس خصوصی dabidi علاوه بر این موضوع یک مزیت خیلی مهم وجود دارد.

تبلیغات پریمیوم تدریس خصوصی
هر آگهی ویژه در این سایت در تمامی شبکه های اجتماعی نیز منتشر می شود.
سایت تدریس خصوصی dabidi علاوه بر داشتن شبکه های اجتماعی دارای وبلاگ های نیز می باشد که تمام آگهی های ویژه را با توجه به نیاز در آن ها هم منتشر خواهد کرد.
وبلاگ های سایت با نام “سایت های dabidi” شناخته شده اند و تصاویر به همراه عنوان و لینک مطالب در آن ها منتشر می شود.
در حقیقت شما با خرید یک آگهی ویژه نه تنها در سایت ما تبلیغ می کنید بلکه در تمام شبکه های اجتماعی و وبلاگ های وابسته به سایت هم تبلیغ خواهید کرد، چه چیزی از این بهتر؟!

تفاوت آگهی ویژه تدریس با رایگان قابل قیاس نخواهد بود و این انتشار گسترده محتوا در اینترنت بازخورد منحصر به فردی را به همراه خواهد داشت.

پس اگر آماده تدریس هستید همین حالا یک آگهی ویژه بخرید.

توجه(نکته مهم): برای هر آگهی ویژه در بخش “تصاویر” یک تصویر تازه منتشر می شود آنچه که در شبکه ها و وبلاگ ها منتشر خواهد شد آن تصویر به همراه لینک آگهی شما و یک عنوان است وقتی روی لینک کلیک شود آگهی شما را در این سایت خواهند دید.
تا زمانی که آگهی در سایت تمدید می شود بازدیدکننده آن را در سایت مشاهده می کند در صورت عدم تمدید آگهی، بازدیدکننده ها که از شبکه های اجتماعی یا وبلاگ های ما به سایت وارد شوند تنها با یک صفحه خالی روبرو خواهند شد(به نظرم با این توضیح برای همه روشن شده باشد که چرا باید آگهی را تمدید کنند)

گزارش تخلف

موارد (*) اجباری می‌‌باشد.

admin
Author: admin

Rating: 5.0/5. From 6 votes.
Please wait...

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *