تدریس خصوصی dabidi تدریس غیرحضوری تحلیل تکنیکال در فارکس و بورس

تدریس غیرحضوری تحلیل تکنیکال در فارکس و بورس

تدریس غیرحضوری تحلیل تکنیکال در فارکس و بورس post thumbnail image
  • آموزش و تحلیل بازار
  • اقتصاد
  • تهران

حسین رشیدی

2 سال سابقه تدریس تحلیل تکنیکال و استراتژی معامله

تدریس غیرحضوری تحلیل تکنیکال در بازار فارکس(بین الملل) و بورس به همراه استراتژی معامله | تدریس استراتژی عرضه و تقاضا و همچنین پرایس اکشن

تدریس خصوصی تحلیل تکنیکال (Technical Analysis) در بازار فارکس (Forex) و بورس.
تدریس استراتژی عرضه و تقاضا (Supply and Demand) و همچنین پرایس اکشن (Price Action).

با استفاده از استراتژی عرضه و تقاضا و پرایس اکشن شما می توانید نمودار هر سهم/ارز/کالا و … را تحلیل کنید، از سهام بازار بورس ایران گرفته تا قیمت خودرو و حتی قیمت خیار! جالب نیست؟ اما قبل از یادگرفتن استراتژی، علم پایه‌ی تحلیل، یعنی همان تحلیل تکنیکال را باید فرا گرفت.

بازار فارکس یک بازار تبادلات ارز بین المللی است که در آن ارزهای مختلف نسبت به هم مقایسه می شوند و نموداری به وجود می آورند. با فرا گرفتن تحلیل تکنیکال و استراتژی معامله خود، میتوان این نمودار ها را تحلیل و سپس با توجه به آن معامله کرد.
بازار فارکس بازار بسیار سود ده و در عین حال میتواند بسیار زیان آور باشد. تنها نکته ی مهم در کار، آموزش درست و اصولی می باشد اگر بدون آموزش وارد این بازار شوید بدون شک سرمایه ی خود را از دست خواهید داد.

همیشه برای سود بیشتر، باید ریسک بیشتری متحمل شد!

با استفاده از این روش، میتوانید به شرط تمرین و فراگیری با دقت مسائل، درآمد زایی بسیار خوبی را برای خود ایجاد کنید و با یک لپ تاپ و اینترنت، پول در بیاورید.
به میزان تلاش و وقتی که شما برای این کار می گذارید، درآمد کسب می کنید. اگر می خواهید درآمد حاصل از معامله کردن یک کمک هزینه باشد، پاره وقت کار کنید و یا اگر می خواهید منبع اصلی درآمد خود قرارش دهید، باید یک مدت تمام وقت کار کنید. همین یکی از جذابیت های کار است که شما به میزان دلخواه خودتان زمان می گذارید و همچنین زمان مشخصی ندارید، هر زمان که عشقتان کشید کار میکنید!

تبلیغات برتر تدریس خصوصی در سایت تدریس خصوصی dabidi

برچسب گذاری شده به عنوان: , , , , , , , ,

فایل درخواست یا هر فایل مربوطه دیگر را آپلود کنید. حداکثر اندازه فایل: 5 مگابایت.

Loading

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Related Post