جامعه تدریس خصوصی و انجمن tadris dabidi

جامعه تدریس خصوصی و انجمن tadris dabidi

انجمنی در سایت تدریس خصوصی dabidi راه اندازی شده تا محلی برای گفتگو و تبادل نظر در مورد مباحث درسی و همچنین گفتگو با مدرسین و اساتید باشد.
عضویت در انجمن برای همه آزاد است؛
انجمن مجزا از سایت بوده و شما تنها کاربر انجمن خواهید شد **برای عضویت در انجمن اینجا کلیک کنید ** بعد از نام نویسی، حتماً صفحه پروفایل خود را تکمیل کرده و نام کاربری خود را بنویسید!
مدرسین نیازی به ثبت نام در انجمن ندارند؛
مدرسان با ثبت نام در سایت، عضو انجمن می شوند و علاوه بر صفحه پروفایل سایت، در انجمن نیز یک صفحه پروفایل خواهند داشت که می توانند هر کدام را با توضیحات دلخواه و مورد نیاز خود تکمیل کنند.

آلبوم: تصاویر سایت تدریس خصوصی dabidi

دسته‌ها: انجمن تدریس

برچسب‌ها: #tadris dabidi #Ustad online #آموزش آنلاین #استاد #برترین مدرسین #برنامه ریزی کنکور #بهترین معلم ها #تدریس ریاضی #تدریس کلیه مقاطع

تبلیغات آنلاین استاد زیست و معلم خصوصی زیست شناسی

تبلیغات آنلاین استاد زیست و معلم خصوصی زیست شناسی

مولکول DNA دارای دو رشته بسیار بلند بوده که به صورت مارپیچ در کنار هم قرار گرفته و یک “مارپیچ دو‌تایی” را ساخته اند(مثل یک نردبان پیچ خورده) که تمامی اطلاعات حیاتی جانوران، گیاهان و ویروس ها در داخل آن قرار گرفته است.
مارپیچ دوتایی(double helix). | مارپیچ دوتایی نوکلئیک اسید(Nucleic acid double helix).
DNA(دی ان ای) مخفف عبارت Deoxyribo Nucleic Acid است که Deoxyribonucleic Acid نوشته می شود(دئوکسی‌ریبونوکلئیک اسید).
تدریس و جستجو معلم خصوصی برتر زیست شناسی دهم متوسطه دوم، زیست یازدهم، زیست دوازدهم، ژنتیک کنکور، ژنتیک و سلولی مولکولی دانشگاه و … در برترین سایت آگهی تدریس و تبلیغات آنلاین برای استاد ها و مدرسین.
Ustad online ads on tadris-dabidi website.

آلبوم: آگهی معلم خصوصی و تدریس

دسته‌ها: آگهی تدریس تدریس خصوصی زیست

برچسب‌ها: #tutor #Ustad online #استاد زیست #تبلیغات آنلاین #جستجو معلم خصوصی #زیست یازدهم #ژنتیک کنکور #سایت آگهی تدریس #معلم خصوصی زیست