تدریس خصوصی dabidi جستجو آگهی های رایگان تدریس

جستجو آگهی های رایگان تدریس

جستجو بین آگهی های رایگان تدریس | امکان جستجو براساس مکان، دسته(تنها دسته های که آگهی منتشر شده دارند نمایش داده می شوند)، برچسب های پرکاربرد و کلمه یا عبارت مورد نظر شما وجود دارد.
برای مشاهده و جستجو بین آگهی های ویژه و تبلیغات برتر تدریس خصوصی اینجا کلیک کنید.
برای مشاهده یک دسته خاص از تبلیغات برتر در سایت می توانید به صفحه “دسته تبلیغات معلم خصوصی برتر” بروید.

آگهی های موجود در سایت به دو گروه آگهی های رایگان و آگهی های ویژه تقسیم شده اند که این موضوع در سایت های مشابه نیز دیده می شود؛ یکی از بزرگترین تفاوت های سایت tadris dabidi با سایر سایت های آگهی، مجزا بودن بخش آگهی ویژه آن با بخش آگهی رایگان است یعنی عملاً در سایت آگهی های ویژه در صفحاتی جدا از آگهی های رایگان قرار گرفته و برای جستجو هر گروه از این آگهی ها می توان به صفحه مربوط به آن رفته و به دنبال مدرس و استاد برای تدریس خصوصی گشت.
این موضوع از جهاتی تازه و شاید عجیب به نظر برسد ولی با این حال کاملاً منطقی است!
این موضوع برای تفکیک اساتید ویژه و احترام به هزینه آن ها صورت گرفته تا ما قادر به سئو بهتر صفحات آگهی ویژه(تبلیغات برتر) آن چنان که شایسته این بزرگواران بوده و همچنین جبران هزینه انجام شده آن ها باشد، همان طور که اولویت نمایش آگهی در صفحه اول سایت با تبلیغات برتر می باشد.
با احترام به تمامی اساتید و مدرسین بزرگوار و گران قدری که در سایت ما فعالیت داشته و آگهی منتشر کرده اند و همچنین احترامی که ما برای این دوستان قائل هستیم ولی باید برای اساتیدی که هزینه صرف کرده اند خدمات کامل تری ارائه دهیم پس تفاوت ها لازم است و ما ناچار به اعمال بعضی محدودیت ها هستیم.

فیلتر بر اساس برچسب: