تدریس خصوصی dabidi آیا تا به حال شنیده اید؟ در مورد سئو آگهی، در سایت آگهی؟!

آیا تا به حال شنیده اید؟ در مورد سئو آگهی، در سایت آگهی؟!

آیا تا به حال شنیده اید؟ در مورد سئو آگهی، در سایت آگهی؟! | آمدن آگهی شما به صفحه اول موتورهای جستجو مثل گوگل(google)، بینگ(Bing)، یاهو(Yahoo)، یاندکس(Yandex)، ای او ال(AOL) از مزایای سئو است.

اگر هنگام جستجوی عبارتی در گوگل آگهی منتشر شده شما در سایتی، در صفحه ی اول گوگل دیده شود، این به خاطر یک سری تکنیک است که اسم این تکنیک سئو می باشد(البته تعریف سئو بسیار گسترده و موضوعات زیادی را در طراحی سایت و مطالب منتشر شده در آن را در بر می گیرد)

5 نکته مهم برای افزایش بازدید آگهی و حضور در صفحه اول نتایج جستجوی گوگل:
نکته 1- آگهی ویژه بهتر از آگهی رایگان است؛ آگهی های ویژه در مکان بهتری نسبت به آگهی های عادی نمایش داده می شوند پس بهتر است آگهی خود را ویژه نمایید.
نکته 2- از تکرار آگهی پرهیز کنید؛ یک آگهی را دوبار در سایت منتشر نکنید و در صورت نیاز به انتشار آگهی دیگر، آگهی را با عنوان و متنی متفاوت در سایت منتشر نمایید.
نکته 3- توضیحات بیشتری بنویسید؛ هر چه متن آگهی طولانی تر و کامل تر باشد آگهی شما بیشتر دیده خواهد شد.
نکته 4- واژه های مهم و پر جستجو مرتبط را در متن آگهی بنویسید؛ در نوشتن آگهی به کلمات و عبارت خود توجه داشته باشید چون تمام کلمه های موجود در متن آگهی در هنگام جستجوی سایت به نمایش در می آید.
نکته 5- اشتراک گذاری آگهی در شبکه های اجتماعی؛ آگهی منتشر شده خود را در شبکه های اجتماعی نظیر اینستاگرام، تلگرام و … به اشتراک بگذارید.

سایت tadris dabidi فراتر از سایر سایت های آگهی بوده، چون تمام آگهی ها در سایت توسط ما سئو می شوند.

admin
Author: admin


نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *